Chroń dane Klientów

Wykrywaj i chroń dane osobowe swoich klientów,
niezależnie od miejsca gdzie się znajdują

W miarę jak korzystanie z danych staje się coraz bardziej złożone i rozpowszechnione, co raz częściej organizacje stają przed wyzwaniem właściwego przestrzegania prawa do ochrony danych osobowych. Pomimo tak wielu dostępnych rozwiązań technologicznych dotyczących bezpieczeństwa sieci oraz aplikacji, odnotowujemy coraz więcej przypadków nielegalnej utraty danych. Organizacje mają problemy z przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz innych poufnych informacji, ale także identyfikacji takich danych, ich monitorowania oraz ochrony. Istnieje duża luka w wykrywaniu i ochronie prywatnych i poufnych danych klientów, w tym danych wrażliwych dotyczących np. zdrowia. Organizacje oczywiście muszą skupić się na ryzyku związanym z danymi, ale bardzo niewiele organizacji wie od czego zacząć.

 

 

 

Redukuj ryzyko dzięki inteligentnym rozwiązaniom 

Organizacje muszą wykorzystywać inteligentne i zautomatyzowane rozwiązania analityczne, aby móc sprostać krytycznym wyzwaniom związanym z olbrzymim wzrostem wolumenu danych wymagających szczególnej ochrony. Przedsiębiorstwa muszą ocenić, gdzie znajdują się wrażliwe dane i jaki jest poziom ryzyka. Potrzebują scentralizowanego widoku z informacjami dotyczącymi danych takich jak lokalizacja i ochrona oraz dostępu do swoich wrażliwych danych, z automatycznymi narzędziami remediacji wszelkich zasobów i typów danych. Organizacje muszą też oceniać, korygować i monitorować dane pod kątem zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.

 

 

Wielokrotnie nagradzana technologia

Informatica oferuje wielokrotnie nagradzaną technologię do wykrywania, analizy ryzyka, monitorowania, ostrzegania oraz ochrony danych. Wszystkie te zadania są doskonale realizowane na szerokim zakresie relacyjnych, dużych baz danych oraz platformach chmurowych. Dzięki funkcjom zarządzania metadanymi Intelligent Data Platform nasze unikalne rozwiązania mogą wykrywać, chronić i monitorować tego typu informacje w każdej skali.

 

 

Pozwiązane produkty Informatica

Data Masking

Chroni przed nieautoryzowanym dostępem i odkryciem  wrażliwych danych osobowych i innych poufnych informacji

WIĘCEJ

 

Secure@Source

Zapewnia bezpieczeństwo danych i prywatności w celu zablokowania nieupoważnionego dostępowi do danych wrażliwych.

WIĘCEJ

 

Jak możemy Ci pomóc? 

Sprawdź nasze szkolenia i warsztaty

 

 

OFERTA SZKOLEŃ

Umów spotkanie lub prezentacje

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprawdź nasze referencje
 

 

REFERENCJE

 

 

 


integralsolutions

Integral Solutions sp. z o.o.
ul. Wspólna 35 lok. 1
00-519 Warszawa 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 692 45 37 - Szkolenia

      

 biuro@integralsolutions.pl

 

   +48 22 692 45 38
 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 829 81 32 - Szkolenia

 

   biuro@integralsolutions.pl

 

ul. Wspólna 35 lok. 1, 00-519 Warszawa

 

      

 

więcej