Konferencje i inne wydarzenia

Poznaj nasze rozwiązania podczas
naszych konferencji i innych wydarzeń

Jak uprościć i przyspieszyć dostęp do danych w organizacji  | 29 czerwca2022

 

Dostęp do danych w organizacji prostszy i szybszy, dzięki platformie marketplace – to temat najbliższego webinaru z cyklu DataTalks. Demokratyzacja danych sprawia, że decyzje podejmowane są w oparciu o wiarygodne informacje, co napędza innowacje. 
Jednak organizacje oddające pracownikom dostępy do danych stają przed wyzwaniem: jak zautomatyzować proces dostępu do danych, zachowując wymogi bezpieczeństwa.
Z pomocą przychodzą platformy marketplace, tak popularne w e-commerce, coraz częściej wspierają procesy data-driven w organizacjach.

 

 

Zarezejestruj się bezpłatnie


 

Data Vault - korzyści i wyzwania przy budowie nowoczesnych hurtowni danych ​ | 6 kwietnia 2022

Czy Twoja organizacja zmaga się z efektywnym zarządzaniem danymi, kiedy coraz trudniej jest sprostać rosnącym oczekiwaniom biznesowym w zakresie dostępności danych.
A może planujecie ważne zmiany w podejściu do architektury/platform danych? Jeśli tak, to zachęcamy do udziały w naszym webinarium, podczas którego powiemy o praktycznych aspektach Data Vault i w jaki sposób może Wam pomóc w budowie skalowalnych platform danych. oraz na co warto zwrócić uwagę aby uniknąć problemów.

 

Zarezejestruj się bezpłatnie


Jak zbudować poprawną komunikację z biznesem? ​ | 17 listopada 2021

Seria webinarów Być Data-driven organization to drogowskaz dla przedsiębiorstw, które wykorzystując potencjał danych, chcą zwiększyć efektywność, podnieść poziom innowacji oraz jakość i zyskowność swoich inicjatyw biznesowych. W trakcie III części porozmawiamy natomiast o poprawnej komunikacji z biznesem. Gościem specjalnym odcinka jest Agnieszka Kobylańska - Data Governance Office Director w BNP Paribas Bank.

 

Obejrzyj nagranie

 

 


Informatica Data Talks`21 - Konferencja online ​ | 27 października 2021

Informatica Data Talks to konferencja adresowana do osób poszukających inspiracji do inicjatyw związanych z cyfrową transformacją opartą na danych. W trakcie debat i warsztatów swoimi doświadczeniami dzielą się analitycy, eksperci oraz klienci, podejmujący na co dzień wyzwania związane z data-driven organization. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się co inspiruje IT i biznes w obszarze danych

 

Obejrzyj nagranie


Dane bez zaawansowanej analityki są bezużyteczne, jaka zatem strategia i rozwiązania są niezbędne? ​ | 6 października 2021

Seria webinarów Być Data-driven organization to drogowskaz dla przedsiębiorstw, które wykorzystując potencjał danych, chcą zwiększyć efektywność, podnieść poziom innowacji oraz jakość i zyskowność swoich inicjatyw biznesowych. Integral Solutions wraz z Accenture zaprasza Państwa na część II -  Dane bez zaawansowanej analityki są bezużyteczne, jaka zatem strategia i rozwiązania są niezbędne?

 

Obejrzyj video


Być Data-Driven Organization. Od czego zacząć transformacje organizacji ​ | 8 września 2021

 

Seria webinarów Być Data-driven organization to drogowskaz dla przedsiębiorstw, które wykorzystując potencjał danych, chcą zwiększyć efektywność, podnieść poziom innowacji oraz jakość i zyskowność swoich inicjatyw biznesowych. Integral Solutions wraz z Accenture zaprasza Państwa na część I -  Od czego zacząć transformacje organizacji.

 

Obejrzyj video


Zarządzanie jakością danych w ramach Data Governance​ | 23 lipca 2021

 

Czym jest zarządzanie jakością danych i jaka jest jego rola w strategii Data Governance? Jak zmierzyć, czy faktycznie jakość naszych danych jest wysoka? I dlaczego firmom tak ciężko jest utrzymać jakość danych na wysokim poziomie? Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas piątego webinaru z cyklu „Data Governance w praktyce”.

 

Zarejestruj się na webinar

 


 

Informatica Cloud Forum | 15 czerwca 2021

Informatica Cloud Forum 2021 to wirtualna konferencja, która miała miejsce 15 czerwca 2021.

 

Wyzwania przed jakimi stają organizacje, decydujące się na przejście do chmury, są oczywiście duże, a doświadczenie biznesu ciągle niewielkie.  Dlatego warto spotkać się, aby z jednej strony posłuchać ekspertów, pomagającym na co dzień organizacjom w podróży do chmury, z drugie strony poznać doświadczenia firm, które już tę transformacje rozpoczęły.

 

Obejrzyj nagranie


Jak utrzymać i rozwijać dojrzałą praktykę Data Governance | 23 kwietnia 2021

Jak efektywnie wdrożyć Data Governance żeby spełniało cele i wymagania biznesowe? Jak zbudować świadomość o wadze danych w przedsiębiorstwie? Jaką technologię wykorzystać? Jak utrzymać i rozwijać dojrzałą praktykę Data Governance? Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas cyklu webinarów.

 

Podczas trzeciego webinaru z cyklu „Data Governance w praktyce” przeprowadzimy dyskusję na temat odpowiedniego utrzymania i rozwijania dojrzałej praktyki.

 

Zarejestruj się na webinar


Jak zbudować świadomość o roli danych w organizacji | 26 marca 2021

 

Jak efektywnie wdrożyć Data Governance żeby spełniało cele i wymagania biznesowe? Jak zbudować świadomość o wadze danych w przedsiębiorstwie? Jaką technologię wykorzystać? Jak utrzymać i rozwijać dojrzałą praktykę Data Governance? Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas cyklu webinarów.


W drugim webinarze z cyklu „Data Governance w praktyce” przybliżymy etap komunikacji. Jest to jeden z najważniejszych elementów praktyki – musimy pamiętać, że Data Governance musi służyć biznesowi. Stąd zespoły biznesowe muszą mieć świadomość wagi danych w ich organizacji.

 

Obejrzyj nagranie


Czym zastąpić SAP BW w Twojej firmie | video na żądanie

Każdy kto chodź raz spotkał się z rozwiązaniem SAP BW wie, że oprócz dużych możliwości, które oferuje wymaga również włożenia ogromnego trudu w skonfigurowanie, spersonalizowanie i dostarczenie odpowiednich analiz. 

Podczas krótkiego webinarium przedstawimy alternatywną i nowoczesną metodę analityki dla systemów SAP (ERP, CRM, SRM, S/4HANA, inne). Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

 

Obejrzyj nagranie


Jak dostosować Data Governance do potrzeb organizacji | 26 luty 2021

Jak efektywnie wdrożyć Data Governance żeby spełniało cele i wymagania biznesowe? Jak zbudować świadomość o wadze danych w przedsiębiorstwie? Jaką technologię wykorzystać? Jak utrzymać i rozwijać dojrzałą praktykę Data Governance? Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas cyklu webinarów.

 

Pierwszy webinar z cyklu „Data Governance w praktyce” poświęcony będzie etapowi wdrożenia Data Governance.

 

Obejrzyj nagranie

 

2020


Twoja podróż do chmury | 9 grudnia 2020

Wybierasz platformę chmurową - Sprawdź jak uniknąć błędów. Mariusz Kowalski z Accenture Poland, Tomasz Cwik z BNP Paribas Bank Polska oraz Pawel Borkowski z Integral Solutions zapraszają do debaty eksperckiej.

 

Obejrzyj nagranie


 

Ubezpieczenia oparte na danych | 3 grudnia 2020

 

Podczas konferencji IT w Ubezpieczeniach Pawel Borkowski opowie o roli danych w ubezpieczeniach oraz w jaki sposób model klientocentryczny wpływa na obsługę klienta. 

 

Obejrzyj nagranie

 


 

 

Informatica Data Talks | 27 października 2020

Cyfrowa transformacja oparta o dane oczami praktyków - Informatica Data Talks 2020. Dołącz do konferencji wirtualnej Informatica - 27 października 2020, aby obejrzeć debaty z ekspertami, poznać prezentacje specjalistów zarządzania danymi, wziąść udział w szkoleniach i warsztatach produktowych Informatica University oraz odwiedzić stoiska partnerów. 

 

Obejrzyj nagranie

 


 

Jak zmodernizować dane i dołączyć do chmury | 7 października 2020

Jak zmodernizować dane i dołączyć do chmury? Dołącz do webinaru i dowiedz się jak przeprowadzić modernizację zarządzania danymi oraz jakie korzyści osiągniesz stosując chmurową platformę danych. Zapraszamy do relacji video oraz zapoznania się z prezentacjami konferencyjnymi.

 

Obejrzyj nagranie


 

Modernizacja hurtowni danych w Microsoft Azure | 4 sierpnia 2020

 

 

 

 

Modernizacja hurtowni danych w Microsoft Azure to kolejne wirtualne spotkanie, podczas którego pokażemy jak wdrożyć wydajną analitykę oraz przyspieszyć migrację lokalnej hurtowni danych na platformę Azure. Elastyczność dostępnych rozwiązań i różnorodność źródeł, w tym danych z obszaru Big Data i IoT powodują, iż biznes ma już zupełnie inne wymagania do analityki, zarówno tej klasycznej, jak i zaawansowanej wykorzystującej chociażby elementy sztucznej inteligencji.

Zapraszamy do relacji video oraz zapoznania się z prezentacjami konferencyjnymi.

 

Obejrzyj nagranie


 

Webinar: Wydajna analityka w chmurze – rozwiązania Informatica i Microsoft Power BI

 

 

 

 

Zapraszamy na webinar- jak wybrać najlepszą drogę do wydajnej, bezpiecznej i funkcjonalnej analityki w chmurze. 
Podczas webinaru eksperci zarządzania danymi i analityki z Microsoft i Informatica pokażą jak zmaksymalizować potencjał danych, czyniąc podróż do chmury łatwiejszą.

Webinar ciągle dostępny na żądanie!

 

Wydajna analityka w chmurze - Webinar


 

 Expert Webinar

 

Podczas najbliższego webinaru z KMS Lighthouse chcielibyśmy przybliżyć Państwu narzędzie zarządzania wiedzą, które nie tylko optymalizuje pracę zdalną, ale również przynosi znaczące oszczędności dla organizacji

Sprawdź jak zarządzanie wiedzą w organizacji podniesie jakość i efektywość pracy zdalnej w czasie COVID-19

 

Obejrzyj nagranie

 


 

 

 

 

 

Najbliższy webinar adresujemy do przedstawicieli sektora sprzedaży detalicznej. Podczas spotkania odkryjemy możliwości zarządzania doświadczeniem klienta i produktu, tak ważne w obliczu konsekwencji dystansowania społecznego. 

 

RETAIL CUSTOMER 360 - WEBINAR


 

 

 

 

 

Sprzedaż ubezpieczeń w modelu kliento-centrycznym pomaga w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej pod warunkiem, że dysponujemy kompletnymi, spójnymi i wysokiej jakości danymi Klientów. Podczas najbliższego webinaru opowiemy w jaki sposób systemy zarządzania danymi wspierają przejście z modelu poliso-centrycznego na model kliento-centryczny.

 

UBEZPIECZENIA OPARTE NA DANYCH - WEBINAR

2019


 

 

 

 

24 paźdzerinika 2019 miało miejsca najważniejsze wydarzenie Informatica w tym roku Informatica Data Talks to konferencja adresowana do ekspertów technologicznych oraz biznesowych, którzy rozumieją transformacyjną moc danych, zainteresowanych hybrydowymi rozwiązaniami zarządzania danymi, trendami rynkowymi i inspirującymi pomysłami analityków, klientów, partnerów oraz ekspertów korzystających na co dzień z innowacyjnych rozwiązań Informatica. 

 

INFORMATICA DATA TALKS WARSZAWA 2019


 

 

 

W ramach Informatica Round Table Tour odwiedzamy największe polskie miasta, gdzie podczas śniadania  zastanawiamy się jak dzięki rozwiązaniom Customer 360 Experience odkryć Klienta od nowa więcej

 

 

INFORMATICA ROUND TABLE TOUR

 


 

 

 

5 czerwca 2019 odbyła się wyjątkowa konferencja dotyczącą chmury w Polsce - InformaticaCloudForum. Unikalność konferencji wynika z faktu, że tematyke chmurową przedstawiliśmy z kilku perspektyw:

 

  • Dostępne rozwiązania zarządzania danymi w chmurze, ich zalety i stojące przed użytkownikami wyzwania
  • Warunki organizacyjno – prawne dla chmury w Polsce
  • Publiczne platformy rozwiązań chmurowych i korzyści płynące z ich zastosowania
  • Założenia rządowej chmury obliczeniowej
  • Bezpieczeństwo i anonimowość danych w chmurze więcej

 

INFORMATICA CLOUD FORUM

 

2018


 

 

 

Jak przekształć dane w wartość dla organizacji?

 

Cyfrowa transformacja to jeden z najważniejszych obecnie trendów, silnie oddziałujących na gospodarkę i sposób działania przedsiębiorstw.  W świetle następujących zmian i zupełnie nowych możliwości dla biznesu, zarządzanie danymi (Data Governance) staje się kluczowym elementem strategii i działania organizacji, a zjawiska jeszcze nie dawno będące tematyką sience fiction, są już codziennością. 

Odwiedź Informatica Summit Poland a dowiesz się jak, dane, przy wsparciu najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych przekuć w realną wartość Twojego biznesu

 

INFORMATICA SUMMIT POLAND

 

 


integralsolutions

Integral Solutions sp. z o.o.
ul. Wspólna 35 lok. 1
00-519 Warszawa 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 692 45 37 - Szkolenia

      

 biuro@integralsolutions.pl

 

   +48 22 692 45 38
 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 829 81 32 - Szkolenia

 

   biuro@integralsolutions.pl

 

ul. Wspólna 35 lok. 1, 00-519 Warszawa

 

      

 

więcej