Zapewnij zgodność z regulacjami

Włącz zespoły biznesowe, IT i bezpieczeństwa danych
w zarządzanie wszystkimi danymi w organizacji w celu 
zapewnienia ich zgodności

W celu zapewnienia pełnej zgodności z regulacjami takimi jak GDPR, CCAR i BCBS239 oraz aby zminimalizować ryzyko związane z ich nieprzestrzeganiem branże podlegające regulacjom, w sposób szczególny muszą dbać o zabezpieczenie jakości bardzo wielu typów danych m.in. klientów, sprzedanych produktów, danych finansowych, zarówno podczas ich wprowadzania, kiedy są w ruchu oraz znajdują się już w docelowej lokalizacji. Organizacje muszą przestrzegać procedur jakości swoich danych, niezależnie od tego, czy znajdują się one na fizycznych serwerach, w chmurze, czy w środowisku Hadoop, podczas wprowadzania danych, kiedy są w ruchu lub w miejscu docelowym. Działania te angażują wiele obszarów w organizacji – środowiska techniczne i biznesowe podejmują wspólnie wysiłki, aby skutecznie zarządzać danymi organizacji.

 

 

 

Koegzystencja Biznesu i IT - odpowiedzią jest współpraca

Ponieważ dane są wszędzie, zarządzanie danymi nie może być wykonywane w jednym miejscu w organizacji. Organizacje muszą angażować IT i biznes, aby skutecznie i zbiorowo chronić wiarygodność i jakość swoich danych, wspierając dzięki temu wiele kluczowych inicjatyw biznesowych. Dzięki zintegrowaniu samoobsługowych narzędzi biznesowych z rozwiązaniami, z których korzysta zespół IT, możesz przekazać całej organizacji technologię, której potrzebują do osiągnięcia sukcesu w programie zarządzania danymi.

 

End-to-end 

Informatica oferuje pierwsze na świecie kompleksowe (End-to-end) rozwiązanie do zarządzania danymi, integrujące samoobsługowe narzędzie z zaawansowaną technologią wykorzystywaną przez zespoły IT i umożliwiającą zarówno użytkownikom biznesowym oraz IT konsekwentne i wspólne poprawianie wiarygodności i jakości danych. W celu zapewnienia realizacji celów biznesowych IT koncentruje się na wiarygodności danych, podczas gdy Informatica Axon wizualizuje linię danych wraz z kartami wyników i kluczowymi interesariuszami, co jest istotne dla przestrzegania regulacji. Dzięki zintegrowaniu narzędzia biznesowego z rozwiązaniami, z których korzysta Twój zespół IT, będziesz w stanie zapewnić całej organizacji technologię, której potrzebują do udanego programu zarządzania danymi.

 

 

Pozwiązane produkty Informatica

Axon Data Governance

Zapewnij swojej organizacji najlepsze w branży rozwiązanie do zarządzania danymi korporacyjnymi  - w 100 procentach narzędzia opartego na chmurze.

WIĘCEJ

Enterprise Data
Catalog

Odkryj, sklasyfikuj i uzyskaj wgląd w proces śledzenia przepływu wszystkich danych w całej organizacji.

WIĘCEJ

Secure@Source

Zapewnia bezpieczeństwo danych i prywatności w celu zablokowania nieupoważnionego dostępowi do danych wrażliwych.

WIĘCEJ

Informatica Data Quality

Dostarczając przejrzyste, wiarygodne dane wszystkie twoje projekty będą zgodne z założonymi celami biznesowymi, niezależnie od rozmiaru danych, ich formatu oraz platformy.

WIĘCEJ

Data Masking

Chroni przed nieautoryzowanym dostępem i odkryciem  wrażliwych danych osobowych i innych poufnych informacji

WIĘCEJ

 

Jak możemy Ci pomóc? 

Sprawdź nasze szkolenia i warsztaty

 

 

OFERTA SZKOLEŃ

Umów spotkanie lub prezentacje

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprawdź nasze referencje
 

 

REFERENCJE

 

 

 


integralsolutions

Integral Solutions sp. z o.o.
ul. Wspólna 35 lok. 1
00-519 Warszawa 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 692 45 37 - Szkolenia

      

 biuro@integralsolutions.pl

 

   +48 22 692 45 38
 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 829 81 32 - Szkolenia

 

   biuro@integralsolutions.pl

 

ul. Wspólna 35 lok. 1, 00-519 Warszawa

 

      

 

więcej