Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm
Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm

Kariera w Integral Solutions

Nasze oferty pracy

Wszystkie oferty pracy

Dołącz do nas

Młodszy inżynier sprzedaży/Junior presales engineer

Przygotowywanie technicznych ofert i wsparcie w przygotowaniu środowisk demo
Hybrydowo

ETL Developer (Informatica PowerCenter)

Projektowanie, tworzenie, rozwijanie, testowanie oraz optymalizacja procesów ETL
Hybrydowo

Pozostałe oferty

Dlaczego Integral Solutions

Stabilny pracodawca

Już od prawie 20 lat wspieramy naszych klientów we wdrażaniu najlepszych rozwiązań zarządzania danymi. Ciągle są z nami Ci, którzy budowali firmę, a dla wielu był to ważny przystanek w ich karierze. Buduj z nami silny i zrównoważony zespół.

Nowoczesny i rozwojowy sektor

Cyfrowa transformacja nie może mieć miejsca bez solidnych rozwiązań do zarządzania danymi. Od lat budujemy kompetencje Informatica w Polsce. Dbamy o bezpieczeństwo danych, wdrażamy rozwiązania Big Data i zajmujemy się usługami w chmurze. Stań się częścią zespołu rozwijającego potencjał Informatica w Polsce.

Szkolenia produktowe

Jako wyłączny dystrybutor Informatica w Polsce oraz Platinum Partner Informatica prowadzimy profesjonalne szkolenia i warsztaty z zakresu tych rozwiązań. Najlepsi eksperci i praktycy rozwiązań, wysokiej jakości materiały szkoleniowe oraz dostęp do zasobów Informatica University mogą być w Twoim zasięgu.

Przyjazna atmosfera pracy

Bez względu na to czy pracujesz w biurze, częściowo w domu, czy u jednego z naszych klientów, możesz liczyć na życzliwą atmosferę i wsparcie. Wierzymy, że przyjazne środowisko pracy to podstawa budowy zaangażowanego zespołu, którego i Ty możesz być częścią.

System benefitów

Zależy nam na dobrym samopoczuciu i zadowoleniu pracowników. Pracując w naszej firmie masz dostęp do różnych benefitów w systemie MyBenefit. Do tego dostępnych on-line.

Spotkania integracyjne

Spotkania i imprezy integracyjne, w ciekawych miejscach, połączone z koleżeńską rywalizacją oraz wypoczynkiem, to ważne punkty naszego kalendarza. Wsłuchujemy się w głosy kolegów i koleżanek z firmy, szukając u nich inspiracji na oryginalne spotkania poza biurem.

Integral Solutions tworzą jej pracownicy

Jesteśmy zespołem specjalistów skoncentrowanych na zadaniach ze swojego obszaru, ale doskonale się uzupełniających. Działamy według zasad, które sami tworzymy i które zapewniają nam efektywne, ale przy tym bezpieczne środowisko pracy. Przyjazna atmosfera wśród pracowników dodatkowo motywuje nas i napędza to działania.
Jeżeli chcesz współtworzyć i rozwijać środowisko, w którym pracujesz, zapraszamy do Integral Solutions.

Agnieszka Chmielewska

HR Manager Integral Solutions

Jak rekrutujemy?

Etap 1

Przesłanie cv na wybraną ofertę pracy

Etap 2

Analiza dokumentów i wybór kandydatów do spotkań

Etap 3

Rozmowa z rekruterem, w naszym biurze lub online

Etap 4

Rozmowa z menedżerem lub osobą techniczną

Etap 5

Złożenie oferty współpracy wybranym kandydatom

Etap 6

Podpisanie umowy i onboarding pracownika

Po godzinach pracy

Nauka nowych umiejętności

Podczas wyjść integracyjnych poznajemy i uczymy się nowych umiejętności. Czy nauka gry w golfa w czasie jednego dnia jest możliwa? Z pewnością nie jest to łatwe, ale pod okiem instruktora i przy wsparciu kolegów, można nauczyć się podstaw gry, a także cieszyć się wspólnie spędzonym popołudniem.

Bawimy się i pomagamy innym

Zaangażowany zespół to nie tylko efektywnie zrealizowane projekty. Nasi pracownicy chętnie angażują się w różne aktywności charytatywne. Mieliśmy już okazję malować ogrodzenie Domu Dziecka nr 1 w Warszawie oraz zamontować wspólnie z jego wychowankami – domki dla ptaków. Pracowity dzień zakończył się wesołą zabawą z dziećmi, którym przekazaliśmy kilka sportowych rowerów.

Przyjazna rywalizacja podczas gier plenerowych

Odrobina adrenaliny, podczas zaciętej, ale przyjaznej rywalizacji z kolegami, to doskonałe zakończenie pracowitego tygodnia. Wejście na wieżę zbudowaną ze skrzynek wymaga nie tylko odwagi, ale przede wszystkim współpracy zespołowej. Gry plenerowe, pozwalają nam rozwinąć tę umiejętność, przy jednoczesnej okazji do świetnej zabawy.

Poszukujesz ciekawej oferty?

Wypełnij formularz poniżej, wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe

 

    wyślij nam swoje cv

    Aplikuj do Integral Solutions