Kariera w Integral Solutions

Nasze oferty pracy

Wszystkie oferty pracy

Dołącz do nas

Presales Specialist (Informatica)

Aktywne wsparcie działu sprzedaży
Stacjonarnie

New Business Manager

Pozyskiwanie nowych klientów
Stacjonarnie

Pozostałe oferty

Dlaczego Integral Solutions

Stabilny pracodawca

Już od prawie 20 lat wspieramy naszych klientów we wdrażaniu najlepszych rozwiązań zarządzania danymi. Ciągle są z nami Ci, którzy budowali firmę, a dla wielu był to ważny przystanek w ich karierze. Dołącz do naszego inspirującego zespołu.

Nowoczesny i rozwojowy sektor

Cyfrowa transformacja nie może mieć miejsca bez zaawansowanych rozwiązań do zarządzania danymi. Od lat budujemy kompetencje Informatica w Polsce. Dbamy o bezpieczeństwo danych, wdrażamy rozwiązania Big Data i zajmujemy się usługami w chmurze. Stań się częścią zespołu rozwijającego potencjał Informatica w Polsce.

Szkolenia produktowe

Jako wyłączny dystrybutor Informatica w Polsce prowadzimy profesjonalne szkolenia i warsztaty z zakresu tych rozwiązań. Najlepsi eksperci i praktycy rozwiązań, wysokiej jakości materiały szkoleniowe oraz dostęp do zasobów Informatica University może być do Twojej dyspozycji.

Przyjazna atmosfera pracy

Bez względu na to czy pracujesz w biurze, częściowo w domu, czy u jednego z naszych klientów, możesz liczyć na życzliwą atmosferę i wsparcie. Wierzymy, że przyjazne środowisko pracy to podstawa budowy zaangażowanego zespołu, którego i Ty możesz stać się częścią.

Opieka medyczna i Multisport

W zdrowym ciele zdrowy duch. Zależy nam zarówno na zdrowiu pracowników, jak i ich dobrej kondycji. Pracując w naszej firmie masz dostęp do profesjonalnej opieki medycznej, a dodatkowo otrzymujesz dofinansowanie do pakietu Multisport.

Spotkania integracyjne

Spotkania i imprezy integracyjne, w ciekawych miejscach, połączone z koleżeńską rywalizacją oraz wypoczynkiem, to ważne punkty naszego kalendarza. Wsłuchujemy się w głosy kolegów i koleżanek z firmy, szukając u nich inspiracji na oryginalne spotkania poza biurem.

Integral Solutions tworzą jej pracownicy

Jesteśmy zespołem skoncentrowanych na zadaniach ze swojego obszaru, ale doskonale się uzupełniających. Działamy według zasad, które sami tworzymy i które zapewniają nam efektywne, ale przy tym bezpieczne środowisko pracy. Przyjazna atmosfera wśród pracowników dodatkowo motywuje nas i napędza to działania.
Jeżeli chcesz współtworzyć i rozwijać środowisko, w którym pracujesz, zapraszamy do Integral Solutions.

Agnieszka Chmielewska

Senior recruiter Integral Solutions

Jak rekrutujemy?

Etap 1

Przesłanie cv na wybraną ofertę pracy

Etap 2

Analiza dokumentów i wybór kandydatów do spotkań

Etap 3

Rozmowa z rekruterem, w naszym biurze lub online

Etap 4

Rozmowa z menedżerem lub osobą techniczną

Etap 5

Złożenie oferty współpracy wybranym kandydatom

Etap 6

Podpisanie umowy i onboarding pracownika

Po godzinach pracy

Nauka nowych umiejętności

Podczas wyjść integracyjnych staramy się próbować i uczyć nowych umiejętności. Czy nauka gry w golfa w czasie jednego dnia jest możliwa? Z pewnością nie jest to łatwe, ale pod okiem instruktora i przy wsparciu kolegów, można nauczyć się podstaw gry, a także cieszyć się wspólnie spędzonym popołudniem.

Bawimy się i pomagamy innym

Zaangażowany zespół to nie tylko efektywnie zrealizowane projekty. Nasi pracownicy chętnie angażują się w różne aktywności charytatywne. Dla przykładu, mieliśmy okazję pomalować ogrodzenie Domu Dziecka nr 1 w Warszawie, czy zamontować wspólnie z jego wychowankami – domki dla ptaków. Pracowity dzień zakończyliśmy wesołą zabawą z dziećmi, którym przekazaliśmy kilka sportowych rowerów.

Przyjazna rywalizacja podczas gier plenerowych

Odrobina adrenaliny, podczas zaciętej, ale przyjaznej rywalizacji z kolegami, to doskonałe zakończenie pracowitego tygodnia. Wejście na wieżę zbudowaną ze skrzynek wymaga nie tylko odwagi, ale przede wszystkim współpracy zespołowej. Gry plenerowe, pozwalają nam rozwinąć tę umiejętność, przy jednoczesnej okazji do świetnej zabawy.

Poszukujesz ciekawej oferty?

Wypełnij formularz poniżej, wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe

 

    wyślij nam swoje cv

    Aplikuj do Integral Solutions