Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm
Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm

Bądź na bieżąco z aktualną wiedzą

z zakresu zarządzania danymi i nie tylko

22.05.2024

Jak inteligentne rozwiązanie MDM od Informatica wprowadza innowacje w zarządzaniu danymi w chmurze

Dowiedz się, jak inteligentne rozwiązanie MDM od Informatica wprowadza innowacje w zarządzaniu danymi w chmurze.
14.05.2024

Synergia inżynierii danych i AI

Zrozumienie synergii między inżynierią danych, a sztuczną inteligencją – to strategiczne połączenie umożliwia wykorzystanie potęgi inteligentnych systemów, które przekształcają surowe dane w wartościowe wnioski, prognozy oraz skuteczne działania biznesowe.
25.04.2024

Raportowanie ESG poprzez usprawnienie zarządzania danymi

Dowiedz się jak dzięki odpowiedniej technologii firmy mogą skuteczniej monitorować działania ESG, identyfikować obszary poprawy i tworzyć transparentne raporty dla interesariuszy.
22.04.2024

Rola danych w podejściu ESG

Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu danymi, firmy mogą skutecznie oceniać i poprawiać swoje praktyki związane z ESG, co przyczynia się zarówno do ich sukcesu finansowego, jak i społecznego.
10.04.2024

Czym jest koncepcja ESG?

W dzisiejszym świecie, gdzie zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw stają się coraz istotniejsze, zrozumienie i implementacja strategii ESG (Environmental, Social, Governance) staje się priorytetem dla firm na całym świecie.
03.04.2024

Modernizacja chmury: klucz do uwolnienia potencjału sztucznej inteligencji

Technologie rozwoju AI stają się coraz bardziej wszechobecne, modernizacja chmury staje się kluczowym elementem w zapewnieniu wsparcia dla rozwoju AI. Dlaczego więc modernizacja chmury jest tak istotna dla uwolnienia potencjału AI.
21.03.2024

Inteligencja danych na wyciągnięcie ręki

Inteligencja danych, wspierana przez AI, staje się kluczowym narzędziem dla firm chcących wykorzystać potencjał swoich danych w celu zwiększenia wartości biznesowej.
18.03.2024

Rola metadanych w architekturze Data Mesh

Obecnie architektura Data Mesh zyskuje na popularności, stawiając na decentralizację zarządzania danymi. Jednym z kluczowych elementów tej koncepcji jest rola metadanych, które pełnią istotną funkcję w zapewnieniu spójności, zrozumienia i dostępu do danych.
12.03.2024

Rewolucyjne zarządzanie danymi w chmurze w erze sztucznej inteligencji

W obecnych czasach AI staje się nieodzownym elementem wielu dziedzin życia, wprowadzając rewolucyjne zmiany w sposobie zarządzania danymi. Przejście do chmury, czyli przechowywanie danych na zdalnych serwerach zamiast na lokalnych urządzeniach, otwiera nowe perspektywy, szczególnie w kontekście rozwoju sztucznej inteligencji.
07.03.2024

5 kluczowych kroków do pomyślnego wdrożenia SAP

Podczas migracji SAP pojawia się wiele pytań. Przedstawiamy pięć kluczowych kroków, które należy wziąć pod uwagę podczas migracji danych SAP do chmury.