Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm
Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm

Odpowiedzialność społeczna biznesu

Poznaj inicjatywy społeczno-kulturalne, które wsparliśmy

Integral Solutions CSR

Od lat podejmujemy działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i wspieramy wybrane inicjatywy kulturalne i społeczne.
Poniżej prezentujemy wybrane inicjatywy, które wspieraliśmy.


 

Amadeusz w Teatrze Jaracza w Łodzi

„Amadeusz” autorstwa Petera Shaffera – to zachwycająca sztuka wyreżyserowana przez Annę Wieczur, która dopiero co miała swoją premierę w Teatrze Jaracza w Łodzi. Plejada doskonałych aktorów, w towarzystwie 40-osobowej orkiestry i chóru, oddała hołd pięknu twórczości i tragizmowi życia Mozarta. Nie zapominajmy jednak, że nuty to także dane, które kodują informacje, takie jak wysokość dźwięku, rytm, dynamika i artykulacja. A jako maniacy danych, muzyka jest nam szczególnie bliska.

Jesteśmy dumni, że wsparliśmy to wyjątkowe wydarzenie i mieliśmy swój udział w jego sukcesie. Wielkie dzięki za niesamowite wzruszenia, jakie dostarczyliście nam i licznie zebranym widzom Teatru Jaracza.


 

Piosenki Szpilmana w wykonaniu Lali Czaplickiej i orkiestry Adria

Piosenki Władysława Szpilmana, wybitnego pianisty, kompozytora i autora wielkich polskich przebojów, wykonała Lala Czaplicka z orkiestrą Adria. Zespół nawiązuje składem i idiomem brzmieniowym do orkiestr występujących w międzywojennych lokalach i teatrach rewiowych Stolicy. W składzie Orkiestry Adria znajdują się wybitni polscy muzycy, najlepsi soliści i instrumentaliści.

Dzięki naszemu wsparciu, możliwe stało się wydanie przepięknie zrealizowanej płyty CD zawierającej niezapomniane przeboje Wiesława Szpilmana wykonane przez Lalę Czaplicką z orkiestrą Adria.

O losach wojennych Szpilmana przepięknie opowiada film pt. Pianista w reżyserii Romana Polańskiego, oparty na autobiografii Artysty. Po okrutnym czasie okupacji hitlerowskiej kompozytor wrócił do pracy w Polskim Radiu, W okresie powojennym skomponował ponad 400 piosenek, wśród nich kolejne szlagiery, między innymi.

 


 

Bądź na bieżąco.

10.06.2024

Wdrożenie CLAIRE GPT w organizacji: Jak zoptymalizować zarządzanie danymi z Informatica?

Czym jest rozwiązanie CLAIRE GPT, jakie są kluczowe korzyści z wdrożenia CLAIRE GPT? – poznaj przykłady zastosowania CLAIRE GPT w organizacji. 
28.05.2024

CLAIRE GPT Przyszłość zarządzania danymi od Informatica

Potrzeba zaawansowanych narzędzi do zarządzania danymi wpieranymi AI staje się coraz większa – Informatica, lider w zarządzaniu danymi, wprowadza nowatorskie rozwiązanie: CLAIRE GPT.
22.05.2024

Jak inteligentne rozwiązanie MDM od Informatica wprowadza innowacje w zarządzaniu danymi w chmurze

Dowiedz się, jak inteligentne rozwiązanie MDM od Informatica wprowadza innowacje w zarządzaniu danymi w chmurze.

Zacznij już teraz

Porozmawiaj z ekspertem