Partnerzy w biznesie tworzą nieograniczone możliwości

Poznaj System Korzyści Partnera

Partnerzy – dostawcy rozwiązań IT

Najlepsze rozwiązania do zarządzania danymi i nie tylko u jednego dystrybutora

Od ponad 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania do zarządzania danymi, jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z partnerami handlowymi. Sprawdź rozwiązania naszych Partnerów – liderów rozwiązań w swojej kategorii.

 

 

Zostań naszym Partnerem

Poznaj System Korzyści Partnera

Nasi Partnerzy, znając specyfikę lokalnego rynku, docierają do Klientów reprezentujących różne sektory. Doświadczenie i wiedza Partnerów, relacje z Klientami, których potrzeby doskonale znają, od lat współtworzy silną pozycję oferowanych przez nas marek na świecie.

Chcesz dołączyć do grona naszych Partnerów – poznaj zasady Programu Partnerskiego.

Partnerzy technologiczni

Twoje dane. Twoje środowisko. Na Twój sposób.

Współpracujemy z najlepszymi, aby mieć pewność, że otrzymasz odpowiednie rozwiązania, które przyspieszą Twoje inicjatywy w chmurze, napędzą innowacje i pozytywnie wpłyną na biznes.

Bądź na bieżąco.

23.11.2023

Customer Data Platform

Gromadzenie, zarządzanie i wykorzystywanie danych to wyzwanie, szczególnie w erze cyfrowej, kiedy informacje płyną z różnych źródeł. W tym kontekście, Customer Data Platform stało się kluczowym narzędziem dla firm dążących do poprawy swojego dialogu z Klientami.
09.11.2023

Współpraca człowieka i maszyny synergia

Współpraca człowieka i maszyny staje się kluczowym elementem osiągania doskonalszych rozwiązań. To połączenie ludzkiej kreatywności, intuicji i doświadczenia z potencjałem sztucznej inteligencji i automatyzacji otwiera nowe możliwości w różnych dziedzinach życia i biznesu.
31.10.2023

Jak skutecznie zarządzać danymi w dużych organizacjach dzięki wsparciu koncepcji Data Mesh

Wydajne zarządzanie danymi staje się głównym wyzwaniem dla przedsiębiorstw, które pragną utrzymać swoją konkurencyjność i odnieść sukces. Jednym z innowacyjnych podejść, które może pomóc w rozwiązaniu tego problemu, jest koncepcja Data Mesh.