Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm
Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm

Analityka danych w chmurze

Prosta, skalowalna, inteligentna integracja danych dla każdego.

Skontaktuj się z nami

Analityka w chmurze to krótszy czas na uzyskanie wartości i zwrot z inwestycji

Jak szybciej zyskać korzyści z chmury?
Niezależnie od tego, czy modernizujesz, konsolidujesz, czy dopiero zaczynasz pracę w chmurze — potrzebujesz inteligentnej, zautomatyzowanej integracji danych natywnych dla chmury, jakości danych i zarządzania metadanymi.

 

Analityka danych – kluczowe cechy

Zarzadzanie danymi natywnymi w chmurze.

Szybciej wykorzystaj atuty chmury, stosując oparte na sztucznej inteligencji zarządzanie danymi natywnymi w chmurze. Udostępniaj zaufane dane większej liczbie użytkowników.

Uproszczone zarządzanie danymi

Bezkodowe narzędzia oparte na kreatorach upraszczają Twoim pracownikom obsługę a bezserwerowe rozwiązania uwalniają od zarządzania infrastrukturą

Wydajna skalowalność

Wydajnie skaluj – dzięki zaawansowanej optymalizacji i elastycznemu przetwarzaniu danych sprostasz rosnącym potrzebom analiz w chmurze

Zwiększona produktywność

Ogranicz nakład pracy manualnej, wykorzystując sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe z możliwościami automatycznego dostrajania i mapami wielokrotnego użytku

Przyszłościowy i wielochmurowy

Pracuj z technologiami i platformami, na których już działa Twoja firma: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud, Snowflake i wiele innych

Klienci o nas

Tomasz Ćwik

Head of Strategy & Architecture Department, BNP Paribas Bank Polska

Narzędzie przyczyniło się do sukcesu jakim była integracja Banku BNP Paribas z Raffeisen Bank. Osiągnęliśmy postawione cele, co było możliwe dzięki doskonałej pracy zespołu złożonego z naszych pracowników oraz Integral Solutions i Informatica.
Rozwiązania Informatica okazały się szybkie we wdrożeniu, efektywne kosztowo oraz adresowały aspekty prawne, compliance, bezpieczeństwa i dostępu co danych.

Klienci o nas

Sebastian Gliński

Starszy Menedżer IT, Departament Hurtowni Danych, Systemów Finansów i Ryzyka, mBank

Podstawą współpracy z Integra! Solutions jest zaangażowanie oraz elastyczność w odpowiedzi na nasze bieżące zapotrzebowania. Usługi dostarczane są terminowo z zachowaniem należytej staranności.
W związku z powyższym polecam Integra! Solutions Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania gwarantującego standardy i wysoki poziom świadczonych usług.

Klienci o nas

Michał Podgajny

Director, Management Consulting, Financial Services, KPMG Poland

Podstawą współpracy z Integral Solutions jest zaangażowanie oraz elastyczność w odpowiedzi na nasze zapotrzebowania. Usługi dostarczane były terminowo oraz z zachowaniem należytej staranności.
W związku z powyższym polecam Integral Solutions Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania gwarantującego standardy i wysoki poziom świadczonych usług.

Klienci o nas

Marek Rybka

Dyrektor Departamentu Informacji Zarządczej, PKO BP

Profesjonalizm i doświadczenie firmy Integro! Solutions Sp. z o.o. zostały potwierdzone przy realizacji’ kilku projektów reolizowonych w oparciu o wykorzystywane przez Bank PKO BP narzędzie FlZ – lnformotico PowerCenter.
Wysoko oceniamy sposób prowadzenia projektu, terminowość realizacji oraz profesjonalizm konsultantów firmy Integra! Solutions Sp. z o.o.
Z przyjemnością rekomendujemy Integra! Solutions Sp. z o.o. jako profesjonalnego wykonawcę zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Poznaj materiały dotyczące Analityki w chmurze

5 podstawowych wskaźników wartości biznesowej umożliwiających zbudowanie solidnej podstawy zarządzania danymi w chmurze

POBIERZ EBOOK

Lepsze decyzje dzięki analityce wspartej AI

OBEJRZYJ WEBINAR

Rozważ 6 kwestii zanim zaczniesz korzystać z chmury

POBIERZ EBOOK

Wiodące rozwiązania w sektorze

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach natywnych dla chmury z zaawansowanym przetwarzaniem bezserwerowym, elastyczną skalowalnością i inteligentną automatyzacją

Cloud services

Nowe spojrzenie na iPaaS z kompleksowym zarządzaniem danymi w chmurze i architekturą mikrousług

Więcej

Cloud Data Integration

Inteligentna, zautomatyzowana, wysokowydajna integracja danych w wielu chmurach na dużą skalę

Więcej

Cloud Data Quality

Szybko identyfikuj, naprawiaj i monitoruj problemy z jakością danych w chmurze i lokalnych aplikacjach biznesowych

Więcej

Bądź na bieżąco.

18.04.2024

Raportowanie ESG poprzez usprawnienie zarządzania danymi

Dowiedz się jak dzięki odpowiedniej technologii firmy mogą skuteczniej monitorować działania ESG, identyfikować obszary poprawy i tworzyć transparentne raporty dla interesariuszy.
10.04.2024

Czym jest koncepcja ESG?

W dzisiejszym świecie, gdzie zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw stają się coraz istotniejsze, zrozumienie i implementacja strategii ESG (Environmental, Social, Governance) staje się priorytetem dla firm na całym świecie.
03.04.2024

Modernizacja chmury: klucz do uwolnienia potencjału sztucznej inteligencji

Technologie rozwoju AI stają się coraz bardziej wszechobecne, modernizacja chmury staje się kluczowym elementem w zapewnieniu wsparcia dla rozwoju AI. Dlaczego więc modernizacja chmury jest tak istotna dla uwolnienia potencjału AI.

Zacznij już teraz

Porozmawiaj z ekspertem