Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm
Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm

Zapewnij wartościowe dane analityczne dla biznesu

Holistyczne podejście gwarantujące, że dane są godne zaufania zarówno z punktu widzenia biznesu jak i wymagań reguacji

Szybkość i efektywność projektów analitycznych 

Nigdy wcześniej sukces projektów analitycznych nie był tak trudny do osiągnięcia jak teraz. Dzisiejsze projekty analityczne cechuje wyjątkowa złożoność, która wynika z wielkiego zasobu danych o różnej strukturze, dotyczących różnych przypadków biznesowych oraz pochodzących z rozmaitych źródeł i od różnych użytkowników. Odpowiedzią na  wszystkie te wyzwania są inteligentne rozwiązania Big datarozwiązania chmurowe oraz narzędzia wizualizacji danych, dzięki którym organizacje mogą analizować dane i wyciągać niemal natychmiast wnioski . Nie jest to jednak możliwe przy użyciu tradycyjnych rozwiązań dla hurtowni danych i analiz biznesowych. Wysokie wymagania, co do szybkości i efektywności stawiane wobec analityków danych oznaczają, że organizacje muszą szybko identyfikować informacje dotyczące swoich Klientów takie jak ich potrzeby, oczekiwania czy motywacje i natychmiast podejmować stosowne decyzje.

Przyspiesz wykorzystanie innowacji

Dostarczaj innowacje analitycze

Daj nowe możliwości analitykom biznesowym na przygotowanie wiarygodnych danych. Przyspiesz analizę biznesową i stwórz możliwość do podejmowania trafniejszych decyzji.
Więcej

Spostrzeżenia biznesowe dzięki strumieniowi danym

W celu usprawnienia procesu podejmowania decyzji operacyjnych i zapewnienia szybkiego reagowania w organizacji, przechwyć i zrozum istotne wydarzenia w czasie rzeczywistym.
Więcej

Uprość architekturę Analytics

Zastąp skomplikowany system integracji danych „poin-to-point” na uproszczoną, zarządzalną i łatwą w kontroli architekturę zarządzania danymi.
Więcej

Odkryj i uzyskaj dostęp do wszystkich swoich danych

Stwórz użytkownikom biznesowm możliwość na dostęp i odkrywanie wszystkich danych w organizacji.
Więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Sprawdź nasze szkolenia i warsztaty

OFERTA SZKOLEŃ

Umów spotkanie lub prezentacje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprawdź nasze referencje

REFERENCJE