Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm

ETL Developer (Informatica PowerCenter)

Gdzie: Hybrydowo / Zdalnie

Opis Stanowiska

Integral Solutions, Informatica Platinum Partner Enterprise, od ponad 20 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania IT dla biznesu, oferując usługi m.in. w zakresie integracji danych, Data Engineering (Big Data) oraz Data Governance. Oferowane przez firmę narzędzia pozwalają zarządzać danymi w pełnym zakresie: od utrzymania i opieki nad danymi, poprzez przetwarzanie, poprawę jakości, integrację i dystrybucję danych pomiędzy systemami i aplikacjami, aż do ich archiwizacji.

Do grona naszych Klientów należą największe polskie banki, firmy ubezpieczeniowe, telekomunikacyjne, farmaceutyczne, sieci detaliczne i inne.

W związku z rosnącym zainteresowaniem chmurowymi rozwiązaniami Informatica, poszukujemy w Warszawie osoby na stanowisku ETL Developera.

Zakres wymagań

  • projektowanie, tworzenie, rozwijanie, testowanie oraz optymalizacja procesów ETL,
  • konsultacje kierunku rozwoju i rozbudowy infrastruktury zarządzającej danymi w organizacji,
  • zbieranie wymagań biznesowych i proponowanie sposobów na ich techniczne implementacje,
  • integracja oraz automatyzacja wytworzonych rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami klienta,
  • bieżące wsparcie użytkowników systemów

Oczekiwania

  • znajomość relacyjnych baz danych oraz zagadnień z obszaru hurtowni danych,
  • znajomość języka SQL, PL/SQL,
  • dobra znajomość jednego z narzędzi ETL (mile widziana Informatica PowerCenter),
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (również studenci ostatnich lat studiów),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

Co oferujemy?

  • udział w innowacyjnych projektach IT w gronie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania danymi,
  • praca w polskich i międzynarodowych zespołach przy implementacji chmurowych rozwiązań Informatica,
  • nieograniczony dostęp oraz w pełni dofinansowane szkolenia z chmurowych rozwiązań Informatica,
  • kontrakt B2B lub umowa o pracę,
  • dostęp do systemu benefitów, obejmujących opiekę medyczną LuxMed, kartę Multisport i wiele innych,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego.