Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm
Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm Integral Solutions - Rozwiązania IT dla firm

Sprawdź nasze konferencje i webinary

Wydarzenia stacjonarne i online poruszające tematyke danych

Integral Data Talks`24

Dziękujemy tym wszystkim, którzy byli z nami na tegorocznej edycji Informatica Data Talks i już teraz zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na przyszłoroczne wydarzenie. Spotykamy się 24 września 2024.

 


 

Jak przyspieszyć wdrożenie Data Governance w organizacji?

Uwaga zmiana daty webinaru

Niestety jeden z naszych prelegentów, ze względu na sprawy rodzinne, nie będzie uczestniczył w dzisiejszym webinarze. Dlatego postanowiliśmy przełożyć wydarzenie na inny termin. Niebawem poinformujemy o nowej dacie spotkania. Przepraszamy za zaistniała sytuację.

 


 

Informatica Data Talks`23

Jeżeli szukasz inspiracji do inicjatyw związanych z cyfrową transformacją opartą na danych, ta konferencja jest dla Ciebie.

W trakcie wystąpień, debat i warsztatów, swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci oraz klienci, podejmujący na co dzień wyzwania związane z danymi. Zapraszamy na konferencję 26 września w Browarach Warszawskich.

 


 

Być data-driven organization

Seria webinarów Być data-driven organization to drogowskaz dla przedsiębiorstw, które wykorzystując potencjał danych, chcą zwiększyć efektywność, podnieść poziom innowacji oraz jakość i zyskowność swoich inicjatyw biznesowych. Zapraszamy do obejrzenia 3 części, podczas których odkrywamy dobre praktyki data-driven Organization.

 


 

Korzyści i wyzwania metodyki Data Vault przy budowie nowoczesnych hurtowni/platform danych

Czy Twoja organizacja zmaga się z efektywnym zarządzaniem danymi, kiedy coraz trudniej sprostać rosnącym oczekiwaniom biznesowym w zakresie dostępności danych? A może planujecie zmianę w podejściu do architektury/platform danych? Jeśli tak, to zachęcamy do obejrzenia webinaru, podczas którego przedstawiamy praktyczne aspekty Data Vault.

 


 

Informatica Cloud Forum`21

Poprzednia edycja Cloud Forum odbyła się w 2019, w tradycyjnej konferencyjnej odsłonie. Chociaż od tego wydarzenia minęło tak niewiele, podejście biznesu do chmury diametralnie się zmieniło. Każdego dnia, rozmawiając z naszymi Parterami i Klientami, dostrzegamy tę zmianę, zamiast pytania „Czy wejść do chmury?”, słyszymy „Kiedy to zrobić, jak i z kim?”

 


 

Jak zmodernizować dane i dołączyć do chmury

Wykorzystaj potencjał Snowflake dzięki integracji danych Informatica w chmurze. Zapraszamy na webinat podczas, którego opowiemy czym jest platforma danych w chmurze i jak możesz ją wykorzystać aby analizować swoje dane jeszcze skuteczniej.

 


 

Czym zastąpić SAP BW w Twojej organizacji

Każdy kto chodź raz spotkał się z rozwiązaniem SAP BW wie, że oprócz dużych możliwości, które oferuje wymaga również włożenia ogromnego trudu w skonfigurowanie, spersonalizowanie i dostarczenie odpowiednich analiz. Podczas krótkiego webinarium przedstawimy alternatywną i nowoczesną metodę analityki dla systemów SAP (ERP, CRM, SRM, S/4HANA, inne).

 


 

Modernizacja hurtowni danych w Microsoft Azure

Zwyczajne hurtownie danych, rozwiązania Business Intelligence nie spełniają już swoich oczekiwań. Elastyczność rozwiązania i różnorodność źródeł, w tym danych z obszaru Big Data i IoT powodują, iż biznes ma zupełnie inne wymagania do analityki. Odpowiedzią są rozwiązania chmurowe Microsoft oraz Informatica, dzięki którym skorzystamy z nieograniczonej analityki z pominięciem ograniczeń z jakimi spotykają się użytkownicy drogiej i nieelastycznej hurtowni danych on-premise. Tematykę tą poruszaliśmy podczas webinaru, poniżej zamieszczamy materiał video oraz prezentacje pdf z tego wydarzenia.

 


 

Ubezpieczenia oparte na danych

Sprzedaż ubezpieczeń w modelu klientocentrycznym pomaga w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej pod warunkiem, że dysponujemy kompletnymi, spójnymi i wysokiej jakości danymi Klientów. Podczas webinaru spotkamy się w gronie ekspertów branży ubezpieczeń i porozmawiamy w jaki sposób systemy zarządzania danymi wspierają przejście z modelu polisocentrycznego na klientocentryczny.

 


 

Informatica Cloud Forum 2019

Informatica Cloud Forum to konferencja poświęcona technologiom chmurowym. Udział w konferencji, która miała miejsce 5 czerwca w Warszawie był świetną okazją do poznania tej tematyki w różnym ujęciu. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z wydarzenia.

 


 

Bądź na bieżąco.

22.05.2024

Jak inteligentne rozwiązanie MDM od Informatica wprowadza innowacje w zarządzaniu danymi w chmurze

Dowiedz się, jak inteligentne rozwiązanie MDM od Informatica wprowadza innowacje w zarządzaniu danymi w chmurze.
14.05.2024

Synergia inżynierii danych i AI

Zrozumienie synergii między inżynierią danych, a sztuczną inteligencją – to strategiczne połączenie umożliwia wykorzystanie potęgi inteligentnych systemów, które przekształcają surowe dane w wartościowe wnioski, prognozy oraz skuteczne działania biznesowe.
25.04.2024

Raportowanie ESG poprzez usprawnienie zarządzania danymi

Dowiedz się jak dzięki odpowiedniej technologii firmy mogą skuteczniej monitorować działania ESG, identyfikować obszary poprawy i tworzyć transparentne raporty dla interesariuszy.

Zacznij już teraz

Porozmawiaj z ekspertem