Informatica to jedyna obecnie na świecie niezależna duża firma specjalizująca się w produkcji narzędzi do integracji danych. W najnowszych raportach Gartnera, we wszystkich 6-ciu kluczowych obszarach zarządzania danymi Informatica jest niekwestionowanym #1. Systemy stworzone przez Informatica sprawdzają się idealnie dla potrzeb migracji, synchronizacji, czyszczenia danych oraz zasilania hurtowni danych. Na szczególną uwagę zasługują narzędzia Informatica służące do migracji danych do systemu SAP. Informatica posiada specjalne wtyczki, które umożliwiają korzystanie z Data Migration Interface i warstwy obiektów biznesowych w SAP-ie, jak również pozwalają na współpracę w trybie RealTime. Funkcjonalność aplikacji Informatica zapewnia łatwy i wydajny import dowolnych danych z systemów źródłowych. Dodając do całej architektury narzędzia do czyszczenia danych, jesteśmy w stanie zapewnić, że w nowym systemie znajdą się poprawne i niezduplikowane dane.

 

Integral Solutions jest w Polsce jedynym dystrybutorem produktów Informatica Corp.

Informatica ma ponad 3000 klientów na całym świecie, w tym 83 z listy Fortune 100.

Klientami Informatica są 22 spośród czołowych 27 instytucji finansowych z listy Global Fortune 500 oraz wszystkie 10 z największych światowych banków.

 

# 1

w lojalności klientów

11 lat z rzędu

# 1

w zarządzaniu danymi

w chmurze

z ponad

1 bilionem transakcji miesięcznie

 #1

we wszystkich

6-ciu kluczowych

obszarach zarządzania

wg Gartnera

 


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 


 

OFERTA INFORMATICA

Asseco Poland

Asseco Poland (ACP) jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W kwietniu 2008 roku zakończył się proces połączenia Asseco Poland z Prokom Software. Po fuzji Asseco Poland znalazło się w gronie dziesięciu największych pod względem kapitalizacji spółek informatycznych w Europie. 

 

Asseco Poland specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla różnych sektorów gospodarki. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, Asseco Poland buduje i wdraża scentralizowane, kompleksowe systemy informatyczne własnego autorstwa dla sektora bankowego, z których korzysta ponad połowa banków działających w naszym kraju. Spółka posiada również rozwiązania dla ubezpieczeń, przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Asseco Poland realizuje obecnie duże, skomplikowane projekty informatyczne, jak na przykład Kompleksowy System Informatyczny dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zintegrowany System Informatyczny dla PZU, system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji czy Zintegrowany System Informatyczny w banku PKO BP.

 

Biura Asseco znajdują się w 16 miastach w Polsce, dzięki czemu konsultanci Asseco Poland SA są zawsze blisko klienta.

PRZEJDŹ DO STRONY PARTNERA

atos

 

Atos jest częścią międzynarodowej firmy działającej w branży zaawansowanych technologii informatycznych. Firma realizuje najbardziej złożone projekty dla klientów z sektorów elektronicznego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, bankowo-finansowego oraz handlowego. Firma zatrudnia ponad  78 000 pracowników w 42 krajach. Atos obsługuje klientów z całego globu w zakresie zaawansowanych usług transakcyjnych oraz konsultingowych, a także integracji systemów oraz usług zarządzanych. W Polsce, Atos zatrudnia 1200 osób w czterech oddziałach: w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu oraz w Gdańsku.

 

Atos jest światowym partnerem technologii informatycznych Igrzysk Olimpijskich. Firma jest notowana na Paryskiej Giełdzie Eurolist.

PRZEJDŹ DO STRONY PARTNERA


integralsolutions

Integral Solutions sp. z o.o.
ul. Wspólna 35 lok. 1
00-519 Warszawa 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

   

 biuro@integralsolutions.pl

OFERTA

Produkty

Usługi

 

 

 

   +48 22 692 45 38
 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

 

   biuro@integralsolutions.pl

 

ul. Wspólna 35 lok. 1, 00-519 Warszawa

 

   

 

więcej