Test Data Management

Korzystaj z bezpiecznego, zautomatyzowanego udostępniania zestawównieprodukcyjnych danych podczas programowania i testowania

Wyjątkowe możliwości

Zautomatyzuj dostarczanie zamaskowanych i syntetycznie generowanych danych, aby spełnić wymagania zespołów testowych, rozwojowych i kontroli jakości.
Zredukuj obsługę danych testowych, zarządzanie nimi i koszty ogólne

Zapewnia zintegrowane i poufne mechanizmy wyszukiwania danych, klasyfikację biznesową i maskowanie danych oparte na regułach w celu deidentyfikacji i bezpiecznego wykorzystania danych produkcyjnych, wykorzystywanych w środowiskach testowych oraz programistycznych. TDM może być wdrażany lokalnie lub w chmurze.

Zoptymalizuj działalność operacyjną i rozwój, zgodnie z metodyką Agile

Szybkie dostarczanie i testowanie danych testowych w celu zoptymalizowania testów i procesów kontroli jakości niezbędnych dla działalności operacyjnej, rozwoju, w zgodzie z metodyką Agile. Dostarczanie wiarygodnych zestawów danych w odpowiedzi na specyficzne  potrzeby zespołów testujących i programistów. TDM umożliwia także zespołom testującym dostarczanie samoobsługowych środowisk,minimalizując dzięki temu opóźnienia spowodowane udostępnianiem środowiska.

Obniż koszty

Obniż wymagania dotyczące serwerów i pamięci masowych, tworząc o wystarczającym rozmiarze testowe i rozwojowe bazy danych wykorzystujące ukierunkowane rozmiary zbiorów danych dla zespołów testowych, rozwojowych i kontroli jakości. Popraw skuteczność testów dzięki niezawodnym i zaufanym zestawom danych testowych.

Pełna współpraca z innymi aplikacjami

Wykorzystaj wbudowane akceleratory dla złożonych aplikacji dostawców, takich jak Oracle EBS, PeopleSoft, SAP, Siebel i JD Edwards. Akceleratory Informatica zapewniają integralność aplikacji po maskowaniu i podsekcji, a jednocześnie łatwo rozszerzają model danych, pozwalając na obsługę niestandardowych danych.

Platforma korporacyjna dopasowana pod kątem skali i zgodności

Zbudowany na sprawdzonej na rynku platformie, która spełnia szeroką gamę wymagań dotyczących zgodności, łączności i przepustowości danych klientów korporacyjnych – Informatica TDM umożliwia klientom centralne zarządzanie zestawami danych testowych i programistycznych z wbudowanym monitoringiem i raportem audytorskim

Unikalne funkjonalności

Spełnia szeroki zakres wymagań dotyczących właścicieli aplikacji, programistów, testerów, zespołów kontroli jakości i zgodności, infrastruktury i operacji

Wykrywanie i klasyfikacja danych wrażliwych

Zautomatyzuj identyfikację wrażliwych lokalizacji danych w celu zapewnienia spójnego maskowania wewnątrz i pomiędzy bazami danych.

Podzbiór danych

Pełne wsparcie dla aplikacji w celu zapewnienia integralności aplikacji i szybkich wdrożeń.

Wbudowane akceleratory aplikacji

Pełne wsparcie dla aplikacji w celu zapewnienia integralności aplikacji i szybkich wdrożeń.

Samoobsługowa hurtownia danych

Testerzy mogą przechowywać, rozszerzać, udostępniać i ponownie wykorzystywać zestawy danych testowych, dzięki poprawiają ich skuteczność w testowaniu.

Maskowanie danych

Zapewnia kompleksowy zestaw technik maskowania, dzięki czemu maskowanie dane sprawnie przebiega w różnych aplikacjach.

Monitorowanie i raportowanie zgodności

Zaangażuj zespoły ds. zgodności, ryzyka i audytu, zapewniając stałe dostosowanie do inicjatyw zarządzania danymi.

Zacznij już teraz

Porozmawiaj z ekspertem