Weryfikuj dane kontaktowe

Upewnij się, że posiadane dane kontaktowe są aktualne,
dokładne i kompletne. Dotrzyj do swoich klientów zawsze
kiedy tego potrzebujesz.

Posiadanie zaufanego źródła danych kontaktowych i adresowych stanowi obecnie fundamentalną potrzebę organizacji. Zasoby te są niezbędne, aby skutecznie oferować i sprzedawać właściwe produkty, właściwym grupom docelowym i we właściwym czasie. Ponieważ dane kontaktowe są wykorzystywane w wielu obszarach organizacji, weryfikacja danych kontaktowych musi być wysiłkiem wspólnym. Podjęcie niezbędnych działań w tym zakresie jest niezbędne, w przeciwnym razie Twoja organizacja nadal będzie marnować swoje zasoby. W przypadku weryfikacji adresu e-mail należy zwrócić uwagę nie tylko na dokładność, ale także na to, czy można wiadomość bezpiecznie wysłać, co ma swoje dalsze konsekwencje jeżeli adres jest na czarnej liście.

 

 

 

Szybkie poprawki nie są wystarczające

Organizacje poszukując rozwiązań odpowiedzialnych za jakość danych decydują się często na "wystarczająco dobre". Pomimo, że pierwotnie wydaje się, że rozwiązania te posiadają wiele możliwości weryfikacji podstawowych błędów związanych z danymi kontaktowymi np. składni, ostatecznie okazują się tylko prostymi formami weryfikacji, które nie są w żadnym wypadku zgodne z holistycznym podejściem do jakości danych. Na prawdę niewiele dostępnych rozwiązań umożliwia sprawdzanie poprawności danych kontaktowych, doprowadzając do stanu, kiedy dane są nie tylko poprawne i pewne, ale również kompletne.

 

Bezkonkurencyjna weryfikacja i wzbogacanie

Rozwiązanie weryfikacji danych kontaktowych firmy Informatica nie ma sobie równych na świecie pod względem skali, dokładności i dostępności, dlatego też powinno być podstawą holistycznego planu jakości danych kontaktowych w organizacji. Nasze rozwiązania zapewniają nie tylko weryfikację danych kontaktowych, ale również ich wzbogacanie. Zarówno duże, jak i średnie organizacje mogą weryfikować i wzbogacać swoje dane, co pozwoli im na bezpiecznie i pewnie prowadzenie relacji ze swoimi klientami dzięki pewnym i poprawnym danych adresowym oraz zweryfikowanym adresom e-mail.

 

 

 

Pozwiązane produkty Informatica

Customer 360

Strategicznie zarządzaj i bezpiecznie udostępniaj informacje o Klientach w celu zwiększenia satysfakcji Klienta.

WIĘCEJ

Data as a Service

Zacznij nawiązywać kontakty ze swoimi klientami za pomocą sprawdzonych i kompletnych danych adresowych, e-maili i innych danych kontaktowych. 

WIĘCEJ

 

Cloud Data Quality Radar

Szybko identyfikuj, napraw i monitoruj wszelkie problemy związane z jakością danych zarówno w chmurze, jak i w aplikacjach biznesowych na miejscu.

WIĘCEJ

 

 

Jak możemy Ci pomóc? 

Sprawdź nasze szkolenia i warsztaty

 

 

OFERTA SZKOLEŃ

Umów spotkanie lub prezentacje

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprawdź nasze referencje
 

 

REFERENCJE

 

 

 


integralsolutions

Integral Solutions sp. z o.o.
ul. Wspólna 35 lok. 1
00-519 Warszawa 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 692 45 37 - Szkolenia

      

 biuro@integralsolutions.pl

 

   +48 22 692 45 38
 

22 828 33 05 - Sekretariat

22 692 45 38 - Dział Handlowy

22 692 45 36 - Marketing

22 829 81 32 - HR

22 829 81 32 - Szkolenia

 

   biuro@integralsolutions.pl

 

ul. Wspólna 35 lok. 1, 00-519 Warszawa

 

      

 

więcej